Autor Subiect: Promovarea online a forumului și site-ului.  (Citit de 2029 ori)

Offline AndreiRO91

• Newcomer
  • *
  • Mesaje postate: 11
  • Religie: Ortodox
Promovarea online a forumului și site-ului.
« : Ianuarie 16, 2016, 01:55:43 p.m. »
Vă salut cu dragă inimă fraților, Doamne-ajută! Observând lipsa de activitate a forumului, m-am hotărât să vă întreb de ce nu încercați să luați legătura cu restul blogurilor Orthodoxe? Sunt atâtea care ar putea promova site-ul și forumul : cuvântul ortodox, gânduri din ierusalim, apologeticum, doxologia, ortodox.md, ortodoxia tinerilor, pemptousia etc. E mare păcat că majoritatea credincioșilor nici măcar nu au auzit de extraordinarul vostru site, ce să mai vorbesc de subiectele pe care le-ați abordat cu succes aici.
Eu am recomandat personal mai multor persoane, dar tot e puțin, este nevoie de promovare cât mai multă în toată blogosfera Orthodoxă din țară. Cred sincer că acest site\forum e unic nu doar în țara noastră, ci poate chiar în mai toată lumea Orthodoxă, din păcate, ceea ce este foarte trist și extrem de regretabil, căci știm cu toții că teoriile cosmogonice ale științei moderne sunt principală armă a ateilor în lupta de a-i sminti pe cât mai mulți dintre creștini, iar tocmai, munca voastră de aici este singura contrapondere cu adevărat creștină la înșelările lor raționalist-atee, evoluționiste etc.

Offline Admin

• Administrator
  • Junior Member
  • Mesaje postate: 21
Re: Promovarea online a forumului și site-ului.
« Raspuns #1 : Ianuarie 22, 2016, 11:41:37 a.m. »
Va multumim pentru sfaturi si pentru aprecieri. Daca Dvs doriti sa va ocupati de promovarea saitului si a forumului hexaimeron in mediul on-line va rugam sa o faceti si VA MULTUMIM anticipat pentru acest lucru. Doamne ajuta !

Offline AndreiRO91

• Newcomer
  • *
  • Mesaje postate: 11
Re: Promovarea online a forumului și site-ului.
« Raspuns #2 : Februarie 11, 2016, 04:51:36 p.m. »
Am trimis mailuri mai multor site-uri și bloguri orthodoxe, rugându-le să ajute la promovarea site-ului și a forumului, sper să nu fi bătut la uși închise, e o imensă nevoie ca o parte cât mai mare dintre credincioșii români să intre în contact cu munca voastră extraordinară. Doamne-ajută fraților!